NAPISALI O KSIĄŻCE
"Zatoka o północy" to historia skupiona wokół żeńskiej linii pewnej rodziny. Diane Chamberlain z dużym smakiem, krok po kroku odkrywa przed nami fakty z przeszłości bohaterów, które nieuchronnie wpłynęły na ich losy. Wiele tu emocji, niewypowiedzianych słów, znaków zapytania. Opisywane postaci nie są czarno-białe ani papierowe. Dlatego łatwo się z nimi identyfikujemy i cały czas mierzymy z pytaniem: co zrobiłabym na ich miejscu?
Magdalena Kumorek, aktorka, ambasadorka klubu "Kobiety to czytają"

Diane Chamberlain znakomicie łączy fabularny suspens z ciepłym klimatem powieści obyczajowej. A w tle przemyca wiele trafnych spostrzeżeń na temat relacji rodzinnych. To wrażliwa i doświadczona pisarka.
Ewa Maciąg, "Olivia"

Czas spędzony z "Zatoką o północy" na pewno nie będzie czasem straconym.
Czytajmyksiazki.blogspot.com

"Zatoka o północy" zwraca uwagę wyważonym stylem i ciekawą fabułą. Brak tu przesadnej dramatyzacji, choć emocje bohaterów są bardzo wyraziste. Bez wątpienia warto sięgnąć po tę książkę.
Book-poster.pl

Diane Chamberlain po raz kolejny udowodniła, że powieści obyczajowe mają się dobrze i niczego im nie brakuje. Ba! Wciąż potrafią wzruszać i podejmować tematykę trudną.
Shczooreczek.blogspot.com

Ta książka zaczarowała mnie bez reszty. To trochę kryminał, trochę powieść społeczna, trochę opowieść o rodzinie. Całość przepełniona jest melancholią, nostalgią i miłością rodzinną. Zachwyca i łapie aż do ostatniej strony.
Marta Czabała, Studentnews.pl

Diane Chamberlain to Jodi Picoult amerykańskiego Południa.
Mary Alice Monroe

Diane Chamberlain to nadzwyczajnie utalentowana autorka! Każda jej książka to prawdziwa perła.
"Literary Times"

Mocna historia, przywodząca na myśl powieści Jodi Picoult.
Lovereading.co.uk